تضمین بهترین قیمت
ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی برنوتک  با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از برنوتک، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:
مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در برنوتک اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.
لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: برنوتک همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.
فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به برنوتک در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.
- از آنجا که هدف این طرح اطمینان مشتری از خرید با بهترین قیمت است، اگر در قیمت برنوتک به دلیل خرید از جشنواره های فروش یا  استفاده از ووچر  تخفیف اعمال شده باشد، ملاک مقایسه، قیمت نهایی و تمام شده ای است که مشتری پرداخت می کند.